Nowość
L’Oréal Paris
Men Expert

Dezodoranty dla mężczyzn,
którzy potrzebują niezawodnej ochrony

Konkurs zakończony
#WyzwanieMenExpert!

Wyzwanie:

Pokaż, jak kibicujesz swojej
drużynie i ZGARNIAJ NAGRODY!

Do wygrania:

  • SPOTKANIE Z MATEUSZEM BORKIEM
  • 5 x telewizor Samsung 4k UHD 55’’
  • 300 x Zestaw L’Oréal Men Expert

Zasady

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY Informujemy, że administratorem danych osobowych uczestników konkursu „Mistrzowskie Wyzwanie L’Oreal Men Expert” (dalej: „Konkurs”) jest L’Oreal Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-230), ul. Daniszewska 4. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych i realizacji uprawnień, o których mowa poniżej należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w L’Oréal Polska pod adresem e-mail: [email protected] Dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu, na podstawie art. 6 ust. 1. lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE (dalej: „RODO”). Dane zostały zebrane przez fanpage na Facebooku, Instagramie lub Twitterze, prowadzone pod marką Men Expert. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji Konkursu, w tym wydania nagrody i ogłoszenia informacji o zwycięzcach oraz innych nagrodzonych osobach, a także przechowywane do momentu przedawnienia ewentualnych roszczeń lub wygaśnięcia obowiązku archiwizacji danych wynikającego z przepisów prawa. Dane są przekazywane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w szczególności agencjom marketingowym, podmiotom świadczącym usługi IT, tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji w/w celu. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w Konkursie.

Zobacz grę okiem Eksperta!

Szpero i Men Expert na finałach ESL Mistrzostw Polski

partnerem finałów 16 sezonu
ESL Mistrzostw Polski

#MĘSKARZECZ

Innowacyjna technologia specjalnie dla mężczyzn opracowana przez L’Oréal Paris, by niezawodnie chronić nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zawarte w dezodorantach Men Expert substancje aktywne idealnie dopasowują się do męskiej skóry działając niezwykle skutecznie, szybko i przez bardzo długi czas.
Zobacz szczegóły

Men Expert
w męskim świecie

Większość dezodorantów zawodzi w codziennych sytuacjach powodując utratę poczucia komfortu. Dlatego specjaliści z L'Oréal Paris wykorzystali zaawansowaną technologię zawierającą substancje aktywne, które działają wielofunkcyjnie zapewniając skuteczną ochronę i długotrwałą świeżość. Specjalistyczne połączenie rewolucyjnej technologii w dezodorantach Men Expert zapewnia poczucie komfortu w męskim świecie, niezależnie od warunków i sytuacji.

Co wyróżnia
dezodoranty
Men Expert?

  • TECHNOLOGIA Zaawansowane substancje aktywne (np.kapsułki chłodzące lub węgiel) idealnie dopasowane do męskiej skóry.
  • SKUTECZNOŚĆ Efektywne formuły przetestowane w różnorodnych warunkach (np. Thermic Resist testowany w temperaturach nawet do 45°C)
  • ZAPACH Składniki zapachowe dla długotrwałego uczucia świeżości
  • APLIKACJA Specjalnie dostosowane dla wygody stosowania przez mężczyzn kulki XXL

Men Expert
specjalnie dla Ciebie